Verde Alpi 100×19 cm frakce 1-4 nebo 4-8 mm

Verde Alpi 100×19 cm

Cena produktu

240 Kč / ks
bez DPH 198
Zvolte frakci / velikost kamínků
to-cartKoupit 1 ks
+
-
Celková cena240
Dostupnostskladem
Délka100 cm
Výška19 cm

Popis produktu

Prefabrikovaný kamenný koberec určený na svislou stranu schodů o velikosti: délka 100 cm, výška 19 cm, tloušťka 0,9 cm. Frakce 1-4 nebo 4-8 mm.

Největší problém je aplikace kamenného koberce na svislou část schodů. Bednění (šalování) je velice složité, drahé a časově náročné a to ještě s nejistým výsledkem. Navíc pryskyřice vlivem gravitace ztéká v bednění směrem dolů a tvoří nepěknou kresbu. Proto již 4 roky vyrábíme zákazníky oblíbené podschodnice, které se pouze lepí na svislou část schodu, horní hrana se může, ale nemusí ošetřit protiskluzovou hliníkovou lištou, která chrání hranu schodu. Poté se jednoduše aplikuje kamenný koberec na nášlap. Renovace je velice rychlá, výsledek práce vidíte ihned a nemusíte se vracet k demontáži bednění. Pro méně zručné jsme tuto práci zjednodušili a hlavně zlevnili.

Podschodnice z kamenného koberce vyrábíme ve velikosti 100x19x0,9 cm, při větší šíři schodů se dají samozřejmě podschodnice nastavit.

Tyto webové stránky používají cookies a sbírají analytická data. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "Souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Podmínky zpracování osobních údajů.