Adhézní můstek 1 kg balení 1 kg

Adhézní můstek 1 kg

Cena produktu

220 Kč / ks
bez DPH 182
to-cartKoupit 1 ks
+
-
Celková cena220
Kód zbožíSAM
Dostupnostskladem

Popis produktu

Charakteristika

SOUDAL ADHEZNÍ MŮSTEK je speciální podkladový nátěr pro zvýšení přilnavosti hydroizolačních a vyrovnávacích hmot k problematickým podkladům. Na povrchu vytváří strukturu, která dokonale přilne k podkladu. Je vhodný pro úpravy savých i nesavých podkladů v interéru i exteriéru. Zpevňuje nesoudržné povrchy, sjednocuje savost porézních podkladů a vytváří pevnou a přilnavou vrstvu. Balení obsahuje 1 kg.

  • ihned použitelný, vhodný pro savé i nesavé podklady
  • neobsahuje rozpouštědla, odolává alkalické hydrolýze, zpevňuje nesoudržné podklady
  • sjednocuje savost, paropropustný, hydrofobní, pro interiér i exteriér

Příklady použití

  • vhodný jako základní, penetrační a zpevňovací nátěr pro většinu běžných podkladů jako vyzrálé omítky, zdivo, beton, dřevo, dřevotříska i OSB, sádrokarton, umakart apod.
  • vhodný pro úpravu povrchu při lepení obkladů na starý obklad, pro zvýšení přilnavosti stěrkových vyrovnávacích a hydroizolačních hmot, vnitřních i fasádních barev a omítek, cementových a disperzních lepidel na problematické povrchy

Pracovní postup

Pracovní postup naleznete v technickém listu

Ke stažení

[ PDF ]Technický list
[ PDF ]Bezpečnostní list

Tyto webové stránky používají cookies a sbírají analytická data. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "Souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Podmínky zpracování osobních údajů.